AKTİM 1 Akçaburgaz Ticaret ve İş Merkezinde Kiralama Ön Talep Başvuruları ve Kesin Kiralamalar Başladı !


100 m² ile 3700 m² arasında değişen Sanayi Tipi Ruhsatlı ve Yüksek Tavanlı İmalathaneler, Depolar, Showroomlar, Cadde Mağazalar … 

Yeni nesil iş merkezi konsepti ile tasarlanan AKTİM Ticaret ve İş Merkezi’nde yer alan ticari alanların tamamı yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde inşa edilmiştir.

Esenyurt'ta TEM Otoyolu Hadımköy gişelerine sadece 1 dakika mesafede yer alan AKTİM, Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde 6500 m² arsa alanı üzerinde konumlandırılmıştır.

Tek katta 100 m² den, 3700 m² ye kadar büyüyebilen modüler kiralama alanlarının yer aldığı AKTİM Ticaret ve İş Merkezi'ndeki bağımsız alanların tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirilmiştir.

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan AKTİM, ayakkabı üreticilerinden matbaacılara, mobilya imalatçılarından oto parçacılarına, makine sanayiden geri dönüşüm sektörüne kadar birçok farklı iş kolunu bir araya getirmektedir.

Kesin teslim tarihi 31.12.2018 olan AKTİM, sanayi tipi ruhsatlı cadde dükkanları, showroom, depolama ve imalat alanları 4,50 - 6,50 m tavan yüksekliği ile klasik sanayi merkezi mantığından uzak modern avm görünümünde tasarlanmıştır.

AKTİM Ticaret ve İş Merkezi Ayrıcalıkları

Kesintisiz Enerji 
7 / 24 Güvenlik ve Kamera Sistemi 
Ekstra Yüksek Tavan 
Yüksek Enerji Kapasitesi 
Bağımsız Dükkan Girişleri 
Her Kata Araç Girişi 
Gün ışığı Alan Dükkanlar 
Açık Kapalı Özel Otopark Alanları 
Geniş Kolon Aralığı 
Ulaşım Kolaylığı 
Kapı Önü Tesisat Girişleri 
Hadımköy Bağlantı Yoluna 300 m Mesafesi 
TEM Hadımköy Gişelere 800 m Mesafesi 
MimariYapısı

 

İLETİŞİM:

0 (545) 433 42 50