Aradığınız Huzuru Meydan’da Bulacaksınız..

İstanbul’un gürültüsünü değil, güzelliğini yaşayın. Meydan Başakşehir’in avantajlarından biri, sakin ve huzurlu bir bölge olan Başakşehir’ in merkezinde yer alması.. Yeni evinizde, şehir merkezinden uzaklaşmadan sakin bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Meydan Başakşehir, İstanbul Başakşehir ilçesi Başak Mahallesi’nde toplam 63.474 m² alan üzerine bina edilmiştir. Konut ve ticari ünitelerden oluşan proje İntek Konut& Som Yapı & Nur Group &Hak Global ortaklığı ve Emlak Konut güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Toplam 14 konut bloğundan oluşan proje 2+1, 3+1, 4+1,4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks daire tiplerinden oluşan 375 konut olarak planlanmıştır. Zemin +8 kat blok yükseklikleriyle dizayn edilmiştir. Konut sayısına göre çok geniş peyzaj alanlarına sahiptir. Keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmış meydanı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulan ticari üniteleri ile Meydan Başakşehir’de, sosyal tesis alanlarımızda en konforlu hizmeti verecektir. Kapalı yüzme havuzu, spor ve fitness salonları, sauna, geniş yeşil alanlar, yürüş alanları ve çocuklarınız için oyun alanları mevcuttur.

Meydan Başakşehir imkanlarıyla şehrin ortasında sizlere huzurlu bir yaşam sunarken konumuyla da hayatınızı kolaylaştırıyor. Meydan Başakşehir projesinin hemen yanında yer alan metro istasyonları ile şehrin her noktasına ulaşmak mümkün.

Aynı zamanda yakın çevresindeki Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne, TEM Otoyolu’na, Başakşehir Millet Bahçesi’ne; 5 dakika,
İstanbul Havaalanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na 15 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

  • Proje Detayları