A Plus Proje Yönetimi ve Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi olarak 17 yıllık birikim ve tecrübemiz ile satış ve pazarlama süreçlerinde profesyonel hizmetler ve akılcı çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bu yol arkadaşlığında konut projeleri, sanayi siteleri, arazi ve proje geliştirme, portföy yönetimi ve profesyonel danışmanlık hizmetleri alanında çözüm ortaklarımızla iş birliği içerisindeyiz.


Profesyonel ve deneyimli kadromuz ile proje için pazar analizi yapıp uygun arazi kararının verilmesinden proje planlamasına, gelir tahminleri, bütçeleme ve şerefiyelendirme çalışmalarından pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler, içerik oluşturma ve sosyal medya yönetiminden, satış kampanyaları oluşturulmasına kadar geniş yelpazede çözümleri değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz.


Sektörün öncü temsilcilerinden biri olarak, geçmişimizden aldığımız gücü geleceğe taşımak için ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya ve bu yolda emin adımlarla yürümeye kararlıyız.


Doğru hamleyi en uygun zamanda yapmak için sizi A Plus’a bekliyoruz.

Tüm Gayrimenkul Projelerinizde A Plus Satış ve Pazarlama Organizasyonunda Yanınızda !
17
YILDIR GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEYİZ
Rakamlarla A Plus Proje Yönetimi
2 Milyon m²
İnşaat Alanı
4 Milyar $
Toplamda Proje Yönetimi
12.451
Gayrimenkul Proje Pazarlama ve Satışı
Kurumsal
Referanslar
Adres Atakent Evleri
Avrupa Konutları Kale-2
Avrupa Konutları Atakent-1
Avrupa Konutları Başakşehir
Göl Panaroma
Haliç Panaroma
Aktim 1
Aktim 2
Real İstanbul Evleri
Minas Park
Flamingo Blu
İstanbul Atapark
Meydan Başakşehir
tüm referanslar